DYSTRYBUCJA

I M P O R T

TO CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Import China

Import który firma oferuje swoim partnerom biznesowym, to pełna obsługa wraz z doborem produktów, bezpośrednio od producentów w Chinach

Dokumenty Odprawa

Wraz z importem z Chin związana jest cała procedura odpraw celnych i opłat podatkowych. Firma przejmuje cały proces odprawy celnej za klienta.

Magazynowanie

Zakup oraz import produktów to nie tylko proces zakupowo celny, lecz również jego składowanie oraz dystrybucja do klienta końcowego.

DropShipping

Wraz z całym procesem importowym istnieje możliwość skorzystania z obsługi DropShipping. Proces wysyłkowy gotowy do twojej dyspozycji.

E-Commerce

Możliwości jakie otwierają się w procesie importu z Chin, umożliwiają rowinięcie zaopatrzenia szeroko rozumianego E-Commerce. Co firma umożliwia.

DIY Dystrybucja

Przygotowanie pełnej oferty dla DIY oraz jej realizacji to nasz priorytetowy kierunek działania. Zapraszamy szeroką rzeszę firm do współpracy.

Zadzwoń zapytaj, doradca gotowy aby omówić szczegóły

Wszelkie zapytania jakie zostaną zadane, zostaną rozwiane i wytłumaczone przez dedykowanego opiekuna z ramienia firmy. Klient bez obaw może pytać o wszelkie niejasności związane z importem.

×
×

Koszyk

× How can I help you?